Hakkımızda

Rightway Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunmaktadır. Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur.
Firmamız Makedonya, Ukrayna, Rusya, Bulgaristan, Romanya, Bosna Hersek, Azerbaycan, Kosova, Macaristan, Gürcistan Üniversitelerinin Türkiye'deki ön kayıt, belge toplama, rehberlik işlemlerini yürüten Temsilcilik ve Danışmanlık şirketidir.
Uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemleri, ekonomik ve özel anlaşmalı otobüs uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.
Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Rightway Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti. uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Rightway Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.
Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır.
Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.
Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.
Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.
Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek.
Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.
Rightway Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında hızlı, kaliteli dürüst hizmetlerimizle öncü ve yönlendirici markadır.

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri