Accademia del Lusso Moda Okulu İtalya

İtalya'nın En Kaliteli Moda-Tasarım Üniversiteleri

Okulun yerleşkesi, sektördeki gerçek profesyoneller için önemli bir yer olan Milano'daki Via Montenapoleone üzerinde yer almaktadır.

Accademia del Lusso, modadan pazarlamaya, marka yönetiminden moda tasarımına ve moda iletişimine kadar sektörde faaliyet gösteren en önemli profesyonelleri eğitirken iş dünyasıyla sürekli iletişimini devam ettirmektedir.

 

Okulun eğitim tekniği, yenilikçiliği tasarımla birleştirmekle birlikte birbirini besleyen üç alanı temel almaktadır: Bilgi, uygulama ve yaşam.

 

Accademia del Lusso'nun uzmanlık alanı, iki nedenden dolayı lüksü temel alan yaratıcılığa yöneliktir: Birincisi, lüks pazarı hem İtalya'da hem de dünya genelinde, diğerlerine nazaran çok daha yüksek seviyelerde sürekli büyümeyi temsil eden bir pazardır. İkinci neden ise çok işlevsel bir durumdan kaynaklanmaktadır: Çoğu zaman kapalı ve sadece kendi dinamikleriyle ilerleyen bu sektörlere girmenin zorluğunu aşmayı hedefler.

Accademia del Lusso'daki öğretim metodu, birbiriyle yakından bağlantılı iki yolu takip eden yenilikçi bir yaklaşıma dayanmaktadır: bunlardan biri tekniğe ve yaratıcılığa, diğeri ise yönetime odaklanmıştır.

 

Accademia del Lusso'daki tüm öğretmenler, moda, tasarım ve lüks sektörlerinin önde gelen işletmelerinde görev alan profesyonellerdir.

Bölümler

Ayakkabı Ve Takı Tasarımı
Görsel Düzenleme
İç Dizayn Ve Perakende Tasarımı
Moda Marka Yönetimi
Moda Marka Yönetimi
Moda Marka Yönetimi
Moda Marka Yönetimi
Moda Stil Ve İletişimi
Moda Tasarım
Moda Tasarımı
Moda Tasarımı Ve Modelleme
Moda Tasarımı Ve Modelleme
Moda Ürün Tasarımı
Moda Ürün Tasarımı

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri