Accademia Italiana İtalya

İtalya'nın En Kaliteli Sanat-Tasarım Üniversiteleri

Floransa ve Roma’da iki kampüsü bulunan Accademia Italiana, öğrencilerin yaratıcı potansiyellerini geliştirebilecekleri bir ortam sunmaktadır. Öğrenciler burada çeşitli tasarım, sanat ve dilbilim alanlarında profesyonel gelişim ve uzmanlaşma için harika bir ortamdan faydalanırlar.

 

Eğitim dönemini tamamlayan her öğrenci profesyonel kariyerine başlamaya hazırdır.

 

Accademia Italiana'da kuruluşundan bugüne kadar binlerce öğrenci eğitim almış, Enstitü ile temas eden yüzlerce profesyonelle birlikte canlı ve sürekli bir fikir akışı oluşturmuştur.

 

AI’deki sınıflar ve laboratuvarlar, öğrencilerin gerçek dünyaya temas etmelerini sağlamak, uygulamalı ve pratik bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. İş dünyasıyla olan bağlarımız, öğrencilerimizin bilgilerini somut bir şekilde teyit etmelerini sağlar.

Accademia Italiana kendi alanında en prestijli uluslararası kuruluşlardan biri olarak kabul edilir. Pek çok ünlü tasarımcı ve ünlü isim, Accademia Italiana'ya duydukları saygıyı dile getirmişlerdir.

 

Accademia Italiana, Toskana'da İtalya Eğitim Bakanlığı'nın (MIUR) lisans diplomasına eşdeğer derecelerde (D.M. n.76 del 4/02/2013 ve sonrası) diploma vermeye yetkili tek özel moda ve tasarım akademisidir.

 

Enstitü, ayrıca, üç yıllık uluslararası eğitim tamamlandıktan sonra Avrupa Lisans Diploması vermeye yetkili bir kurum olarak Avrupa Akreditasyon Kurulu tarafından akredite edilmiştir.

 

Accademia Italiana’nın üç yıllık lisans programlarına kayıtlı öğrenciler çift diploma alabilirler.

Bölümler

İç Mimari Ve Ürün Tasarımı
İç Mimari Ve Ürün Tasarımı
Moda Tasarımı
Grafik Tasarım Ve Görsel İletişim

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri