BITS - Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Almanya

Laureate Uluslararası Üniversiteleri’nin üyesidir.

BITS Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Açıklama

 

Iserlohn, Berlin ve Hamburg’da faaliyet gösteren Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi geleceğin tasarımcılarını ve yöneticilerini İşletme, Sanat & Tasarım, Yeni Medya ve İletişim ile Uluslararası Hizmet Endüstrileri / Spor Yönetiminden oluşan dört fakültede yetiştirmektedir. 2017 yılında BTK Sanat ve Tasarım Üniversitesi ile BiTS İşletme Liderliği Üniversitesi'nin birleşmesinden doğmuştur.

Yaratıcılık, girişimci dijital düşünce ve uluslararası niteliğin getirdiği sinerjisi, fakülteleri zenginleştirip ve eğitim-araştırma alanında yeni perspektifleri doğururken 4.0 çağında iş piyasasının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca BITS Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, dünyanın en büyük küresel üniversite ağı olan Laureate Uluslararası Üniversiteleri’nin bir parçasıdır.

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, 16 lisans ve 8 yüksek lisans derecesinin yanı sıra 3 çift lisans derecesi ve bir online MBA programı sunmaktadır. Üniversite, Alman Bilim ve İnsani Bilimler Konseyi tarafından akredite edilmiş olup programları da FIBAA ve Merkezi Değerlendirme ve Akreditasyon Kurumu (ZevA) tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca U-Multirank, AUBÜ’yü uluslararası oryantasyonda dünya liderlerinden biri kabul etmiştir.

Tüm bu faktörleri tek bir akademik programda birleştiren AUBÜ, öğrencilerin geleceğin dijital iş piyasalarına kendilerini başarıyla hazırlamalarını ve hem kişisel hem profesyonel hedeflerine ulaşmalarını sağlar. AUBÜ'de Almanca ve İngilizce müfredatlı bölümlerde yüksek lisans programları sunulmaktadır. Girişimcilik Ekonomisi'nden İşletme Psikolojisi'ne uzanan program listesi ve fiyatları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bölümler

Dijital İşletme Ve Veri Bilimi
İletişim Ve Medya Yönetimi
İş Hukuku
İşletme Psikolojisi
İşletme Psikolojisi
Spor Ve Etkinlik Yönetimi
Finans Ve Yönetim
Girişimcilik Ekonomisi
Pazarlama Yönetimi Ve Halkla İlişkiler
Şirket Yönetimi
Psikoloji
Şirket Yönetimi
Uluslararası Spor Ve Etkinlik Yönetimi
Uluslararası Spor Ve Etkinlik Yönetimi

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri