European School of Economics İtalya

Avrupa'nın En Kaliteli Ekonomi Üniversiteleri

The European School of Economics (ESE), Lisans, Yüksek Lisans veya MBA programları, Londra, Roma, Milano, Floransa ve Madrid'deki merkezlerinde ve ABD'de kısa süreli programlar ve çevrimiçi karma dersler sunan özel bir işletme okuludur.

ESE mezunları, uluslararası pazarlama, finans, iletişim ve yönetim alanlarında lider olarak görev almaya hazır, piyasadaki en rekabetçi profesyoneller arasındadır. ESE öğrencileri, eğitim süreçlerini ihtiyaçlarına göre uyarlayarak şu olanaklardan faydalanırlar:

-   Dünya genelindeki ESE merkezlerinde yurtdışında eğitim,

-   Moda, etkinlik, müzik, spor, sanat, medya ve insan kaynakları gibi en ileri iş sektörlerinde uzmanlaşmak,

-   Dünya çapında 1500'den fazla lider kuruluşta staj olanakları.

ESE, yükseköğretime yeni bir konsept getirmiştir. Akademik başarıyı, uluslararası niteliği ve pragmatik anlayışı birleştiren ESE derece ve sertifika programları, yeni nesil liderleri ve girişimcileri yetiştirmek için tasarlanmıştır.

ESE eğitim felsefesi, öğrencileri yalnızca bir kariyer yolunu belirlemede yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda onları spor endüstrisi, finans, moda etkinlikleri, seyahat, iletişim veya başka herhangi bir alanda hayallerini takip etme cesaretine sahip olmaya teşvik eder. Lisans, yüksek lisans ve ESE kısa süreli kurs programlarına kayıtlı öğrencilere açık olan ESE staj programı, özel ilgi alanlarında uygulamalı tecrübe kazanmak açısından kritik bir rekabet faktörüdür.

ESE öğrencileri çağdaş uluslararası işletmelerin gelecekteki yöneticileri, liderleri ve girişimcileridir. ESE, FORTUNE Çalışmak İçin En İyi 100 Şirket sıralamasında yer alanlar da dahil olmak üzere, 1500 önde gelen uluslararası şirketle işbirliği halindedir. ESE, bugün mevcut olan en rekabetçi üniversite staj yerleştirme programlarından birini sunmakta olup ve birçok öğrenci henüz mezun olmadan iş teklifi almaktadır.

60'tan fazla ülkeden gelen öğrenciler ESE merkezlerinde eğitim almakta olup Londra, New York, Madrid, Roma, Milano ve Floransa'daki merkezler arasında hareket etme olanağına sahiptirler.

Bölümler

Etkinlik Yönetimi
Film Endüstrisi Yönetimi
Girişimcilik Ve Liderlik
Finans
Hizmet Yönetimi
Moda Ve Lüks Yönetimi
Müzik Yönetimi
Spor Yönetimi
Sanat Ve Kültür Yönetimi
İşletme
Sürdürülebilir Etkinlik Yönetimi
İşletme
Pazarlama
Yönetim

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri