John Naisbitt Üniversitesi Sırbistan

Avrupa-Asya Yönetim Araştırmaları Derneği üyesidir.

John Naisbitt Üniversitesi, 1989 yılında  Megatrend Business School olarak eğitim vermeye başlamış, akademik çevredeki tüm  kurumların kurucusu olmuş, 26 yıl boyunca bölgedeki eğitim standartlarını belirleyen bir kurum haline dönüşmüş ve 15 Nisan 2015 kurul kararı ile şimdiki adını almıştır.

Günümüzde John Naisbitt Üniversitesi  bünyesinde 11 fakülte, 2 kolej, Megatrend Sanal Üniversitesi ve Yeni Teknolojiler Enstitüsü'nü  barındırmaktadır. Öğrencilere   Sırbistan ‘ın  6 şehrine  kurulmuş (Belgrad, Zajecar, Backa Topola, Pozarevac, Valjevo ve Vrsac) 8 kampüste eğitim verilmektedir. Yüksek öğretim alanında 25 yıllık sürekli çalışmanın ardından Üniversite her seviyedeki akademik ve bilimsel unvanlarda binlerce aktif öğrenci ve mezun vermiştir.

John Naisbitt Üniversitesi, modern, kaliteli ve pragmatik bir eğitim vizyonuyla yönlendirilmektedir. Bu Çalışmalarının sonucunda pek çok ödül almış, 1999 sonbaharında John Naisbitt Üniversitesi, üyeleri dünya çapında üniversiteler olan NEWS (Kuzey-Doğu-Batı-Güney) küresel üniversite ağının tam üyesi olmuştur. Ayrıca, John Naisbitt Üniversitesi'nin tüm kurumları, yönetim araştırmalarının dünyadaki tek adresi olan EAMS (Avrupa-Asya Yönetim Araştırmaları Derneği) üyesidir. Ocak 2003'de John Naisbitt Üniversitesi, Sırp Üniversiteleri Birliği üyesi olmuştur.

John Naisbitt Üniversitesi öğrencileri, dünyanın en seçkin öğretim üyelerinden en modern literatürü kullanarak öğrenme fırsatına sahiptirler. John Naisbitt Üniversitesi, dünyadaki saygın akademik kurumlarla üretken bilimsel ve ticari işbirlikleri yaparak, genel eğitim potansiyelini geliştirmiş  ve seçilen fakültelerde, belirli programlar kapsamında öğrencilerine yurtdışında eğitim fırsatı sağlamıştır. İtalya, Slovenya, Meksika, Romanya, Macaristan, İspanya, Bulgaristan, Karadağ, Fransa, Şili, Arjantin, Çin, Rusya ve Venezuela'daki akademik kurumlar ile işbirliği anlaşmaları imzalamıştır.

John Naisbitt üniversitesi ülkemizde YÖK tarafından tanınan üniversiteler arasında da yerini almıştır.

Bölümler

Uluslararası Ekonomi
Hukuk
Grafik Tasarım
Moda Tasarımı

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri