Lazarski Üniversitesi Polonya

THE tarafından 2015'te "Yılın Üniversitesi" seçilmiştir.

Varşova’da bulunan Lazarski Üniversitesi, dünya çapında 1200 üniversitenin yer aldığı, Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan U-Multirank sıralamasının en son versiyonunda Polonya’nın en iyi üniversitesi seçilmiştir. Lazarski Üniversitesi’nin dört programı İngiltere’de Coventry Üniversitesi ile ortaklaşa yürütülmektedir. Bu programlardan mezun olanlar hem Coventry Üniversitesi hem de Lazarski Üniversitesi’nden diploma almaktadır. Times Higher Education tarafından 2015’te “Yılın Üniversitesi” adlı prestijli ödüle layık görülmüştür. 

Lazarski Üniversitesi’nin kampüsü son derece katılımcı ve çok kültürlü bir kampüs olup İngilizce müfredatlı programlarda eğitim gören öğrencilerin %80’inden fazlası Polonya dışından gelir. Geleceğinizdeki kariyerinizi önemsiyorsanız, Lazarski Üniversitesi öğrencilerinin %76’sından fazlasının henüz okurken iş bulduklarını söylemek isteriz. 

Üniversite öğrencileri Lazarski House ve Przyjazn Yurdu gibi yurtlarda konaklamakta veya kiralık ev ve apartları tercih etmektedir.

Bölümler

Çalışma Ekonomisi (Çift Diploma)
Uluslararası Çalışma Ekonomisi
Uluslararası İlişkiler (Çift Diploma)
Ekonomi
İşletme
Uluslararası İlişkiler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri