Üsküp FON Üniversitesi Makedonya

Yurt Dışında Uygun Bütçeli Lisans Eğitimi

FON Üniversitesi

2003 yılında Sosyal Bilimler Fakültesi - FON olarak doğan FON Üniversitesi, bugün Avrupa standartlarında modern bir özel yükseköğrenim kurumudur. FON Üniversitesi, eğitimde mevcut dünya trendlerini yakından takip etmektedir. Eğitim alanında ortaya çıkan en yeni yöntem ve teknikleri takip ederek hem Makedonya'dan hem de yurtdışından gelen en iyi akademisyenlerden oluşan kadrosunun sağlam temelleri üzerinde yükselen bir markadır.

FON Üniversitesi, iş dünyasının tüm zorluklarını göğüslemeye hazır olan gerçek profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Geride bıraktığı yıllarda kalitesini kanıtlamayı başaran, genç nüfusun güvenini kazanan, FON Üniversitesi olarak bilinen marka ve geleneği inşa etmiştir.

FON Üniversitesi'nin faaliyetleri sadece ders ve eğitim alanlarına odaklanmakla kalmayıp, aynı zamanda iletişimde açıklık, uluslararası öğrenci hareketliliği için fırsatlar yaratılması, akademik kadroların daha yüksek seviyelerdeki değişimi yoluyla hareketliliğinin sağlanması gibi Avrupa ve dünya trendlerini takip etmektedir. Eğitim kurumları, çalışma programlarının değişimi, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen uluslararası projelere katılım, Makedonya Cumhuriyeti'ndeki diğer yüksek öğretim kurumları ile Avrupa geneli ve ötesindeki sempozyumlar, danışmanlık toplantılar ve benzeri etkinliklere katılım sağlanmaktadır. FON Üniversitesi, Makedonya’dan ve yurtdışından birçok tanınmış üniversite, fakülte ve kurumla birçok İşbirliği Anlaşması imzalamıştır. Mutabakat sağlanan anlaşmalara ek olarak, yurtiçi ve yurtdışındaki yüksek öğretim kurumları ile yeni işbirliklerinin kurulması için müzakereler devam etmektedir.

Bölümler

Bilgisayar Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği
İngiliz Dili Ve Edebiyatı
Turizm
Turizm
Bilişim Teknolojileri
Dedektiflik Ve Güvenlik
İş Hukuku
Hukuk
Hukuk
Finans Ve Banka Yöneticiliği
Ekonomi
Grafik Dizayn
Spor Yönetimi
Spor Yönetimi
Mimarlık Ve Dizayn
İşletme
Mimarlık
Mimarlık
Mimarlık
İktisadi Bilimler
İş Yönetimi
İngilizce Tercümanlık
Sigortacılık
Pazarlama
Moda Dizayn
Yazılım Mühendisliği
Multimedya
Siyasal Bilgiler
Politika Ve Diplomasi
Türk Dili Ve Edebiyatı
Uluslararası Hukuk Ve Ab

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri